گروه صنعتی یکتا سازه از سال 1380 به طور مستقل فعالیت خود را در زمینه تولید کانکس خانه و سایر سازه های پیش ساخته آغاز نموده و در طول این سالها با تکمیل تجهیزات و دستگاه های کارخانه ای ،ایجاد کارگاه های ویژه خدمات پس از فروش،تاسیس دپارتمان طراحی،تاسیس دپارتمان تحقیقاتی توسعه صنعت  پیش ساخته در درون سازمان و تاسیس نمایندگی های فعال در نقاط مختلف ایران به سرعت توانسته جایگاه ویژه ای را در این صنعت به خود اختصاص دهد.

سابقه طولانی تجربه موسسین این گروه در این حرفه پیش از آغاز فعالیت مستقل دانش ویژه ای را درشناخت نیازهای اصبلی بازار مصرف و شناسایی امکانات روز فراهم آورده.از این رو گره صنعتی یکتا سازه در کوتاه ترین زمان ممکن توانسته با تجهیز امکانات خود طیف وسیعی از  گونه های کانکس و اتاق های پیش ساخته را برای نیازهای گوناگون تولید نماید و از سوی دیگر با پیشرفت  واحدهای طراحی و تحقیقاتی و آموزش صحیح در داخل سازمان نخستین قدمها را در این صنعت بردارد که سازه های پیش ساخته ویلایی و آلاچیق ها از این دسته هستند.از سوی دیگر هم راستا بودن با کیفیت محصولات تولیدی این مجموعه با استاندارد های بالای تولید کنندگان سایر کشورها و کیفیت بالای مواد اولیه مصرفی و دقت کارشناسان در روند تولید سبب گردیده گروه صنعتی یکتا سازه سابقه همکاری با مشتریان نامداری را دارا باشد.

مراحل ساخت :

1- ساخت اسکله سازه طب نقشه واحد طراحی. 2- تمامی اسکلت سازه ها توسط ضد زنگ زینکرومات پوشیده می شود. 3- پوشش دیواره های بیرونی. 4- نصب عایق ها با مصالحی چون : پلی استایرن،پلی اورتان. 5- تخته کوبی و ورق کوبی. 6- اجرای نمای داخلی و برق کشی و سپس رنگ آمیزی و کنترل کیفیت نهایی.

.

طراحی :

گروه صنعتی یکتا سازه با قرار دادن واحد طراحی مستقل قبل از تولید و با بهره مندی از خلاقیت توانسته است کالا های متنوع با معیارهای مطلوب مشتری را جهت بهره وری هر چه بیشتر و ارائه طرح اولیه به مشتریان محترم ارائه نماید.

سفارش کالا :

یکی از خط مشی های گروه صنعتی یکتا سازه ارائه محصول دلخواه با نیاز مشتری است.این مرحله با قرار دادن نمایندگان فروش مجرب و تعریف لیست قیمت بسیار متنوع از محصولات قاب سفارش به شده تقویت گردیده که مشتریان محترم در صورت  ارتباط با فروشندگان گروه صنعتی یکتا سازه می توانند از نمونه محصولات اظلاعات کافی را کسب کنند.