تماس: 09122023170

کانکس دو قلو | کانکس به هم پیوسته ساندویچ پانلی چیست ؟

ارد 22, 1397 (0) نظر

کانکس دوقلو چیست و چه کاربردها و مزایایی دارد؟

کانکس دو قلو  همیشه، یکی از مشکلات معمول در زندگی هر فردی، کمبود جاست. کمبود جا میتونه درباره هر چیزی باشه، اما یکی از مواردی که کمبود جا در اون مشکل ایجاد میکنه، کانکس هست. به همین دلیل، یعنی برای رفع کمبود جا، ما در گروه یکتا سازه، کانکس دوقلو طراحی و تولید میکنیم که میتونه مشکل کمبود جا رو حل کنه. کانکس دوقلو در واقع دوتا کانکس هست که به هم چسبیدن. اگر می خواید که اطلاعات بیشتری درباره کانکس دوقلو به دست بیارید، در ادامه با وب سایت یکتا سازه همراه باشید.

کانکس دو قلو

 

کانکس دوقلو چیست؟

کانکس دو قلو در واقع دو کانکس هست که به هم چسبیدن. این کانکس که از اون به عنوان کانکس به هم پیوسته هم یاد میشه، میتونه دوبرابر یک کانکس فضای مفید در اختیار شما قرار بده. یعنی دیگه شما نیازی ندارید که هزینه های اضافی بکنید.

مزایای کانکس دوقلو چی هست؟

قطعا مهم ترین مزیت کانکس به هم پیوسته، حل مشکل کمبود جا تا حدود زیادیه. یعنی شما با خرید این کانکس، دو برابر فضای مفید رو در اختیار خواهید داشت و میتونید به راحتی از اون استفاده کنید.

همچنین اگر از کانکس به هم پیوسته استفاده کنید، دیگه نیازی ندارید که هزینه های اضافی بپردازید. مثل ایجاد راهرو بین دو کانکس و تجهیزات و وسایل اضافی و زائد دیگه که هزینه اضافی به همراه دارن.

کاربردهای کانکس دوقلو 

یکی از کاربردهای کانکس دوقلو ، در مزرعه ها و باغات هست. در این مکان ها شما نیاز دارید که یک فضای استراحت و یک فضای آبدارخانه یا سرویس بهداشتی داشته باشید که کانکس به هم پیوسته مشکل شما رو حل میکنه.

همچنین شما میتونید در فروشگاه ها هم استفاده کنید. به طور مثال، بعضی فروشگاه ها که دارای یک قسمت فروش میوه و یک قسمت برای فروش بقیه اجناس هستن میتونن از کانکس دو قلو بهره ببرن.

بهترین کانکس دو قلو

ویژگی های کانکس دوقلو

شاید شما نگران قدرت شاسی کانکس دو قلو باشید. اما باید بگیم که ما برای این نوع از کانکس ها، شاسی مجزا برای هر قسمت (اصطلاحا هر قل) در نظر گرفتیم. یعنی باید درباره شاسی و مقاومت کانکس به هم پیوسته نگرانی نداشته باشید.

بعضی مواقع شما نیاز دارید که هر قسمت از کانکس دو قلو رو به طور مجزا جابجا کنید. ما این قابلیت رو برای کانکس کانکس به هم پیوسته در نظر گرفتیم که میتونه به شما کمک کنه.

خرید بهترین کانکس دو قلو

همچنین ما در یکتا سازه، تمام استانداردها رو برای ساخت کانکس دو قلو رعایت کردیم. بنابراین نیازی نیست که از کیفیت این محصول، یعنی کانکس به هم پیوسته نگران باشید. این کانکس ها می تونن در شرایط سخت اب و هوایی مثل باد و باران و برف مقاومت خوبی داشته باشن.

شاید به خوندن درباره کانکس دو طبقه هم علاقه مند باشید.

نحوه خرید بهترین کانکس دو قلو

برای اینکه شما بتونید بهترین محصول رو خریداری کنید و از کیفیت و قیمت اون اطمینان کامل داشته باشید، می تونید به راحتی از گروه یکتا سازه خرید کنید. برای این منظور به صفحه اصلی سایت یکتا سازه مراجعه کنید.

همون طور که در این مطلب خوندید، کانکس دوقلو یکی از بهترین گزینه ها برای حل مشکل کمبود جا هست. این کانکس مزیت های زیادی مثل صرفه جویی در هزینه ها و مقاومت و کیفیت بالا داره که میتونه خیال شما رو بابت خریدتون راحت کنه. پس بدون اتلاف وقت، با مراجعه به سایت یکتا سازه، خریدتون رو انجام بدید. همچنین به اشتراک گذاری نظرات ارزشمندتون رو با ما فراموش نکنید. موفق باشید!

 

 

نظر (0)