تماس: 09122023170

کانکس 2 طبقه | ساختمان پیش ساخته دو طبقه ساندویچ پانل

ارد 17, 1397 (0) نظر

از سیر تا پیاز کانکس دو طبقه

همواره، وقتی قراره که یک ساختمان ساخته بشه، یکی از مشکلات اساسی، کمبود جا هست. به همین دلیل هست که امروزه خیلی از خونه ها، چند طبقه هستن. همچنین به خاطر اینکه کانکس، یک محصول بسیار کاربردی هست، ما در گروه یکتا سازه، تصمیم به طراحی و تولید کانکس دو طبقه افتادیم تا بتونیم مشکل کمبود جا رو حل کنیم. کانکس دو طبقه ، با اشغال جای کمتر، بهره وری و کارآمدی رو افزایش میده. اگر میخواید درباره کانکس دو طبقه بیشتر بدونید، در ادامه با وب سایت یکتا سازه همراه باشید.

کانکس دو طبقه

کانکس دو طبقه چیست؟

از اسم این محصول، مشخصه که این نوع کانکس، در واقع دوتا کانکس روی هم هست. این کانکس ها، یک محصول اقتصادی و مقرون به صرفه هستن که میتونن خیال شما رو از بابت جا راحت کنن؛ چون در واقع شما با خرید یکی از اونها، صاحب دوتا کانکس میشید.

مزایا و کاربرد کانکس دو طبقه چی هست؟

قطعا مهم ترین مزیت این نوع کانکس، که باعث شد ما به فکر ساخت اون باشیم، اشغال کردن فضای کمتر، در مقابل ارائه دادن حداقل دوبرابر فضای کانکس هست. یعنی شما می تونید با اشغال کردن فضای یک کانکس، در واقع دوتا کانکس داشته باشید. این ویژگی در فضاهای کوچک و محدود کاربرد زیادی داره.

از کاربردهای کانکس های دو طبقه، میشه به این اشاره کرد که هر طبقه میتونه به صورت جداگانه استفاده بشه. یعنی این که به طور مثال شما می تونید از طبقه اول به عنوان یک فروشگاه، و از طبقه دوم به عنوان یک استراحتگاه استفاده کنید.

یکی از مزایای کانکس دو طبقه ، صرفه جویی در هزینه ها و زمان هست که  باعث افزایش بهره وری میشه. شما می تونید مثل مثال بالا از این محصول استفاده کنید که در نتیجه در وقتتون صرفه جویی می کنید. همچنین در واقع با صرف هزینه کمتری، صاحب دو کانکس میشید.

بهترین کانکس دو طبقه

ویژگی ها و قابلیت های کانکس دو طبقه یکتا سازه چی هست؟

یکی از بهترین ویژگی هایی که این نوع کانکس ها دارن، ارزان بودن یا به عبارتی مقرون به صرفه بودن اونها هست. یعنی اینکه ما با قیمت پایینی، یک کانکس بسیار با کیفیت به شما ارائه میکنیم که میتونه تا 20 سال هم عمر کنه.

از دیگر ویژگی های کانکس های دو طبقه ای که ما تولید می کنیم، دارا بودن شاسی تقویت شده هست. این موضوع باعث میشه که کانکس، مقاومت و کیفیت بالاتری داشته باشه.

از ویژگی های جالب توجه این محصول، اینه که شما می تونید طبقه ها رو از هم جدا و به صورت مجزا از اونها استفاده کنید.

همچنین این محصول، کاملا در برابر بارش باران و برف و گرد و خاک و … مقاوم هست. یعنی در برابر این عوامل طبیعی عایق بندی شده.

   با توجه به همه این ویژگی ها و بقیه مزایایی که محصولات ما دارن، می تونید به سایت یکتا سازه مراجعه کنید و بررسی های بیشتر رو برای خرید کانکس انجام بدید.

کانکس دو طبقه مقاوم

همونطور که در این مطلب خوندید، کانکس دو طبقه ، یکی از محصولات ما هست که با اشغال کردن کمترین فضا، میتونه جای زیادی رو در اختیار شما بذاره. این کانکس ها قابلیت هایی دارن که اونها رو از بقیه کانکس های موجود در بازار متمایز می کنه، پس میتونید با خیال راحت و اطمینان از کیفیت اون، خریدتون رو از یکتا سازه انجام بدید. فراموش نکنید که نظرات ارزشمند خودتون رو در این باره با ما و دیگر کاربران به اشتراک بذارید. امیدواریم تجربه خوبی با کانکس های ما داشته باشید.

 

#کانکس     #کانکس_دو_طبقه     #کانکس_دوطبقه     #کانکس_مقاوم     #کانکس_عایق     #یکتا_سازه

نظر (0)