تماس: 09122023170

کانکس کارگری | کمپ استراحتگاه کارگری پیش ساخته ساندویچ پانلی

ارد 23, 1397 (0) نظر ,

کانکس کارگری و ویژگی های آن

کانکس کارگری برخی از کانکس ها هستند که به عنوان محلی برای زندگی موقت کارگران شناخته می شوند که با نام کانکس کارگری بوده و اغلب در خصوص کارهای ساختمانی و عمرانی مورد استفاده قرار می گیرند. یکی از مهمترین دلایل استفاده از این کانکس ها کم هزینه بودن آن ها به همراه پایین آمدن هزینه هایی می باشد که در کارگاه ها برای تجهیزات استفاده می شود.

یکی از دلایل این که می گوییم کانکس کارگری کم هزینه است این که هیچ نیازی برای به کارگیری از المان هایی با هزینه زیاد در مورد تزئین ظاهر آن ها نیست و از نورپردازی خاصی در مورد آن ها استفاده نمی شود و علت آن هم این است که در کارگاه های ساختمانی به کار گرفته می شود و همین مساله موجب می شود دیگر جزئیات تزئینی نیاز نباشد و تنها عملکردی بودن طراحی این کانکس ها موردتوجه قرار می گیرد.

ابعاد در نظر گرفته شده برای کانکس کارگری

کانکس کارگری به گونه ای طراحی می شود که سایز و اندازه آن با در نظر گرفتن سفارشی که داده می شود و یا حتی کاربری آن متنوع می باشد و اندازه های2*2 تا12*4 می تواند تغییر کند. به عنوان نمونه اگر نیازی باشد برای  کانکس نگهبانی  انتخاب شود می توان از کانکس هایی با ابعاد2*2 استفاده کرد. اما چنانچه نیزای باشد تا جلسه های مهم کاری که در محل پروژه برگزار می شود اتاق مناسبی داشته باشد می توان به دنبال کانکس هایی با ابعاد12*3.5 انتخاب کرد. این اندازه کانکس موجب می شود تا کلیه لوازم اداری و میزی که برای کنفرانس در نظر گرفته شده و حتی محلی برای قرار دادن میز منشی جای داده شود. یکی از مهم ترین ابعادی که برای کانکس کارگری بسیار مناسب است و می توان گفت نوع استاندارد آن است کانکس هایی با ابعاد 2.4*4 و2.4*6 و همچنین2.4*12 می باشد اما همانگونه که پیش از این نیز عنوان کردیم با توجه به نیازی که وجود دارد می توان به سراغ اندازه های اختصاصی رفت اما کانکس هایی که به صورت پیش ساخته هستند عرضی به اندازه2.4 متر را دارا می باشند و علت آن نیز این است که این اندازه یکی از اندازه های استانداری است که می توان از آن برای جابجایی در جاده استفاده کرد و کانکس هایی که دارای اندازه های بزرگ تری هستند به عنوان بار ترافیکی شناخته می شوند.

کانکس کارگری

قیمت  کانکس کارگری

یکی از مهمترین دلایلی که موجب می شود از این کانکس ها استفاده کرد کم شدن قابل توجه هزینه ها می باشد و این مساله به این معنی است که قیمت این دسته از کانکس ها دارای قیمت کمتری در مقایسه با تولیدات دیگر می باشد. البته می توان گفت که این دسته از کانکس ها نیز با توجه به نوع موادی که در ساخت آن ها استفاده می شود و یا محلی که قرار است ساخته و نصب شود قیمت متفاوتی خواهند داشت.

امکانات در نظر گرفته شده برای کانکس کارگری

این دسته از کانکس ها دارای یک سالن بوده و دیوارهای در نظر گرفته شده برای آن نیز از جنس پی وی سی می باشد و ارتفاعی که برای بدنه آن ها در نظر گرفته می شود دو متر می باشد و همواره دارای دو پنجره و دربی می باشد که از جنس آلومینیوم است و سیم کشی ای که برای آن در نظر گرفته شده به صورت روکار است و فیوز مینیاتوری می تواند برق مورد نیاز آن را تامین کند ولی می توان از حفاظ های مناسبی در خصوص ارتقای امنیت درب و پنجره ها استفاده کرد. کانکس های کارگری به گونه ای هستند که می توان اتاق و یا حتی دیوارهای کاذبی را نیز به آن ها اضافه کرد و یا برای راحتی آشپزخانه ای را نیز در طراحی آن ها وارد کرد.

نظر (0)