تماس: 09122023170

کانکس چیست؟ اتاقک پیش ساخته ساندویچ پانلی چیست ؟

آذر 24, 1395 (0) نظر

ویلایی پیش ساخته

کانکس چیست

برای تعریف کانکس مقالات و نظرهای مختلفی وجود دارداما در این مطلب سعی داریم شمارا با معانی و کاربردهای کانکس آشنا سازیم.درواقع کانکس به اتاقک های پیش ساخته ای اطلاق میشود که با تمام شرایط آب و هوایی سازگارباشد مانند خاصیت ضد زنگ زدگی دربرابر برف و باران.شما میتوانید برحسب شرایط آب و هوایی منطقه جغرافیایی خود کانکس مناسب را انتخاب و خریداری کنید.

انواع کانکس

کانکس دارای انواع مختلفی میباشد که ازجمله آن ها عبارتند از کانکس اداری,کانکس ویلایی,کانکس سرویس بهداشتی,کانکس مسکونی,کانکس اسکان کارگری,کانکس ساندویچ پانل,کانکس دو طبقه وکانکس فروشگاهی.برای مثال برای اسکان کارگران راه و شهرسازی کانکس کارگری میتواند بهترین گزینه برای اقامت کوتاه مدت کارگران باشد.

ازمزایای کانکس میتوان به قابل حمل بودن آن و قرار گیری آن درهرمکانی اشاره کرد, امروزه درطراحی و تولید کانکس سعی شده از مواداولیه سبک استفاده شود تاحمل و جابجایی آن به آسانی انجام گیرد .پس تا به این جای مقاله متوجه شدیم که کانکس چیست و چه کاربردی دارد .

متریال کانکس

متریال به کاررفته در انواع کانکس ها متفاوت میباشد برای مثال درتولید کانکس های قدیمی درب و پنجره های آن از فلز و آلومینیوم استفاده میشدکه امروزه اغلب کانکس ها جنس ساندویچ پانل هستند که درمقایسه با آلومینیوم بسیار سبک تر بوده درواقع ساندویچ پانل متشکل ازدولایه ورق میباشد که بین این دولایه یک فوم عایق قرار دارد که جنس این فوم میتواند از پلی یورتان,پلی استایرن ویا از جنس پشم سنگ باشد که معمولا برای ساندویچ پانل های استاندارداز پلی یورتان استفاده میشود.

ساخت کانکس

ساندویچ پانل بردو نوع ساندویچ پانل سقفی و ساندویچ پانل دیواری میباشدکه بسته به ضخامت وزن آن نیز متغیر میباشد برای مثال ساندویچ پانل سقفی با ضخامت 4سانتی متر وزنی بالغ بر 11کیلوگرم درهرمترمربع داردو همچنین ساندویچ پانل دیواری با ضخامت 5سانتی مترحدود 10کیلوگرم وزن دارد.

دلایل استفاده از کانکس:

1.قیمت پایین

2.قابلیت حمل و پرتابل بودن کانکس

3.هزینه نگهداری پایین

4.امنیت دربرابرزلزله

برای خرید هر نوع کانکس با قیمتهای بی نظیر و شرکت در جشنواره کانکس یکتا سازه با همکاران ما در بخش فروش تماس بگیرید مطمئن باشید بهترین ها را برای شما اماده دارند تا بتوانید با خیال راحت خرید خود را انجام دهید .

 

نظر (0)Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*