کانکس ویلایی

کانکس ویلایی را میتوان از مدرن ترین تولیدات شرکت یکتاسازه دانست در طراحی و تولید کانکس ویلایی از بهترین وزیباترین متریال استفاده میشودتامورد پسند مشتریان ارجمند قراربگیرد.

کانکس ویلایی بیشتر در مناطق سرسبز و باغات مورد استفاده میگیرد.درطراحی و تولیدنمای کانکس ویلایی معمولااز سنگ و چوب استفاده میشود تا نمای زیبایی را برای جلب مشتری به نمایش بگذارد.

انواع کانکس ویلایی

میتوان گفت کانکس ویلایی دارای قیمت نسبتا بالاتری بدلیل مدرن بودن آن ومتریال لوکس و مرغوب به کاررفته در آن است اما مشتریان میتوانندبسته به نیاز خود مواد به کارفته در کانکس ویلایی خود را انتخاب کنند تا از صرف هزینه های اضافی جلوگیری شود.

البته شرکت یکتاسازه نیز برای صرفه جویی در هزینه های مشتریان کانکس ویلایی با قیمت های پایینتری تحت عنوان کانکس دسته دوم برای مشتریان عزیز در نظر گرفته است.

کانکس دو طبقه ویلایی

کانکس ویلایی در اشکال هندسی نامتعارف میباشد و معمولا دارای دو طبقه میباشد که بنابه خواسته مشتری تعدادطبقات آن متغیر است البته هنگامی که شکل کانکس ویلایی و تعدادطبقات آن تغییر میکند در قیمت آن نیز تاثیرگذارخواهد بود.

امروزه ساخت ویلا برای شما ممکن است هم هزینه بر باشد و هم از جهت زمان نیز میتواند زمان بر باشد اما کانکس های ویلایی با امکان نصب سریعی که دارد و هزینه بسیار مناسب ان میتواند جایگزین ویلاهای قدیمی شود .

ویژیگی کانکس ویلایی

عایق بودن این نوع کانکس که میتواند به عنوان ساختمان پیش ساخته ویلایی نیز مورد استفاده قرار بگیرد نیز از دیگر مزیت های این محصول میباشد که ان را محبوب کرده است کانکس ویلایی در قیمت های مناسبی عرضه میشود برای اطلاعات بیشتر در این زمینه میتوانید با بخش فروش شرکت یکتا سازه تماس بگیرید و از راهنمایی همکاران ما در این بخش استفاده کنید

کانکس های ویلایی میتواند به دو نوع کانکس و ساختمان پیش ساخته بسته به نیاز کارفرمایان و مشتریان محترم مورد استفاده قرار بگیرد که در هر دو نوع ان داشتن استحکام و کیفیت بالای ساندویچ پانل ان از مهمترین مزیت های این کانکس باید باشد .

کانکس های ویلایی نیز میتواند مانند ویلاهای بتونی دارای نما باشد این نما میتواند چوبی –ساندویچ پانل– طرح سنتی – نمای سنگی یا غیره باشد این کانکس ها بسته به نیاز مشتری در کمترین زمان ممکن میتواند اماده تحویل و دارای گارانتی و خدمات پس از فروش نیز میباشد .