تماس: 09122023170

کانکس ویلایی | قیمت کانکس ویلایی | معایب کانکس ویلایی | کانکس ویلایی ارزان

ارد 11, 1397 (0) نظر

کانکس ویلایی

کانکس ویلایی

کانکس های ویلایی اسکان سپهر در دو نوع کلی بصورت اجرا شده و یا اجرا در محل می باشد.برای محل هایی که امکان حمل سازه به محل به علت نبود جاده عریض کامیون رو و مشکلاتی از این قبیل ، ویلا در محل اجرا میشود.

اما نوع دیگری از کانکس های ویلایی در کارخانه اسکان سپهر تولید و سپس به محل حمل میگردد. مجموعه اسکان سپهر در حوزه کانکس چندین سالی است که فعالیت دارد.

درباره کانکس ها و کاربرد و انواع کانکس مقالات زیادی در دنیای اینترنت وجود دارد اما نمیتوان به محتوای تمامی این وب سایت ها اعتماد کرد چون برخی از آنها گزافه گویی میکنند و برخی اطلاعات اشتباه را در مورد کانکس در اختیار کاربران قرار میدهند اما خیالتان راحت باشد که مجموعه ما با سالها تجربه و فعالیت به هیچ عنوان به فکر فریب مشتریان نیست و کاملا با آنها صادق میباشد.

کانکس ویلایی دو طبقه

موضوع مورد بحث ما در مورد کانکس های ویلایی میباشد که امروزه یکی از پر فروش ترین نوع کانکس ها در شرکت یکتا سازه شده است و اغلب مشتریان مراجعه کننده به دفتر مرکزی درخواست خرید کانکس ویلایی را دارند اما قصد ما این است که دلیل پر طرفدار بودن این نوع کانکس را برای شما روشن سازیم.

کانکس ها همگی قابل حمل هستند و محدودیتی برای جابجایی آن وجود ندارد بنابراین هیچ شکی در این وجود ندارد که نتوان یک کانکس را حمل کرد.

اما حمل و نقل و جابجایی کانکس بستگی به نوع آن دارد هر چقدر که کانکس کوچکتر باشد حمل آن آسان است و هر چقدر هم که بزرگ و عریض باشد خب مسلما باید با کامیون های حمل ویژه اقدام به جابه جایی آن کرد برای پیاده کردن آن هم باید از جرثقیل استفاده کرد اما برخی از کانکس ها مانند کانکس های مسکونی و ویلایی به خاطر اندازه و ابعاد بزرگی که دارند حمل و نقل سخت تر و پرهزینه تری دارند اما کانکسی مثل سرویس بهداشتی چون کوچک است پس حتما حمل آن هم راحت تر است و بدون جرثقیل هم میتوان آنرا جای گذاری کرد اما کانکس های بزرگتر اینگونه نیستند و باید مشقت هایی را برا حمل آن ها کشید.

امکانات کانکس دو طبقه

از جمله امکانات این کانکس ویلایی :
درب ضد سرقت
کابینت آشپزخانه MDF
لوله کشی و شیرآلات آهرمی
پنجره های دوجداره با حفاظ آهنی
سالن پذیرایی
اتاق خواب با کمد دیواری
و…
از مزایای استفاده از کانکس های ویلایی نسبت به سازه های بنایی:
سرعت در ساخت(حدود بیست و پنج روز)
ضد زلزله
عایق در برابر سرما و گرما
زیبایی ظاهری
براورد دقیق هزینه اتمام کار
قابل حمل از ملکی به ملک دیگر
بدون نیاز به جواز ساخت و ساز
و….

برای خریذ کانکس ویلایی با ما تماس بگیرید

نظر (0)