تماس: 09122023170

کانکس فروشگاهی | راه اندازی سریع فروشگاه با کانکس

مرد 07, 1396 (0) نظر

کانکس فروشگاهی

کانکس فروشگاهی

کانکس فروشگاهی، کانکس رستوران، کانکس فست فود
گروه صنعتی یکتاسازه با برخورداری از سالها تجربه و همراه با کادری مجرب در طراحی و ساخت انواع کانکس فروشگاهی، کانکس رستوران و کانکس فست فود و … آماده است تا رضایت شما را در باب هر آنچه که از یک کانکس فروشگاهی، رستوران، سوپرمارکت، مغازه و فست فود انتظار دارید را برآورده کند.

انواع کانکس فروشگاهی

این گروه، کانکس با کاربری سوپرمارکت، فروشگاه، فست فود، رستوران، مغازه، کیوسک و … را با پلان و نقشه مورد درخواست مشتری را نیز تولید می نماید. این نوع کانکس فروشگاهی ها بسته به کاربری که دارند، شکل و متریال مخصوص خود را خواهند داشت.

کانکس یکتاسازه دارای مقاومت در برابر خوردگی، پوسیدگی، زلزله، تردد بسیار می باشد و در مقابل سرما، گرما و بو نیز عایق می باشد و با تغییراتی که در ساخت کانکس ایجاد می شود، کانکس را برای استفاده در هر نوع شرایط جوی آماده می نماید.

نمای داخلی کانکس فروشگاهی

کانکس رستورهان، کانکس فروشگاهی، کانکس سوپرمارکت و مغازه، کیوسک و کانکس فروشگاهی فست فود قابلیت ساخت بصورت پیش ساخته و ساندویچ پانل و ساخت و اجرای در محل را نیز دارا می باشد که به سفارش مشتری قفسه و پارتیشن بندی و تغییرات دیگر نیز در آن اعمال خواهد شد. برای مشاهده عکس های این نوع کانکس فروشگاهی به گالری محصولات مراجعه نمایید.

گروه صنعتی یکتاسازه جهت جلب رضایت و اطمینان خاطر مشتری کلیه ی کانکس های خود را با گارانتی همراه با خدمات پس از فروش طولانی مدت می نماید

کاربرد کانکس فروشگاهی

کانکس های فروشگاهی امروزه بسیار کاربرد دارد و کسانی که در فکر راه اندازی فروشگاههای زنجیره ای در مترو و سایر مراکز سطح شهر میباشند و میخواهند سریع کسب و کار خود را گسترش دهند میتوانند از تخفیفات بی نظیر کانکس های فروشگاهی شرکت یکتا سازه استفاده نمایند .

سرعت نصب کانکس فروشگاهی

این کانکس ها قابلیت نصب سریع و تولید روزانه تا 30 عدد را دارند و میتوانید با سرعت خیلی بالا کسب و کار خود را راه اندازی کنید و به سود برسید این فرصت طلایی در سال 97 را از دست ندهید و از کانکس های فروشگاهی یکتا سازه استفاده کنید

تصاویر کانکس فروشگاهی

نظر (0)