کانکس روزنامه فروشی

کانکس روزنامه فروشی | دکه مطبوعاتی پیش ساخته

کانکس روزنامه فروشی

کانکس روزنامه فروشی یکی دیگر از محصولات تولیدی گروه صنعتی یکتاسازه میباشد ک به طور معمول تحت عنوان دکه روزنامه فروشی نیز نامیده میشود,همانطور که از نام این کانکس پیداست کاربرد آن برای فروشگاه های مطبوعاتی میباشد .

کانکس روزنامه فروشی معمولا دارای دو درب و دو پنجر میباشد که پنجره های این کانکس دارای درب میباشند که با باز کردن آن تبدیل به سکو برای قراردادن روزنامه ها میباشد.

فضای داخلی کانکس روزنامه فروشی

در داخل این کانکس فضای کافی برای قرار دادن قفسه ها و همچنین یخچال میباشد.کانکس روزنامه فروشی معمولا مکان ثابتی دارد و به طور معمول فقط در صورت لزوم جابه جا میگردد متریال به کاررفته در کانکس روزنامه فروشی از نوع مرغوب بوده تا دربرابر عوامل محیطی مانند گرما و سرما و پوسیدگی مقاومت داشته باشد.

سیستم عایق بندی دیواره های داخلی کانکس روزنامه فروشی از بهترین مواد اولیه ساخته شده تا از ورود و خروج گرما و سرما جلوگیری کند.از دیگر مزیت های این کانکس میتوان به کوچک بودن آن و اشغال فضای کم در سطح شهر نیز اشاره کرد.

کانکس های مطبوعاتی بسیار امروزه رواج پیدا کرده است و اگر به هر جا یک سری بزنید این کانکس ها را میتوانید بیابید اما کانکسی را بخرید که متمایز باشد یکتا سازه با داشتن کانکس های مطبوعاتی و دکه روزنامه فروشی با کیفیت بسیار بالاتوانسته است نمای کامپوزیت را نیز به کانکس های خود اضافه کند یک کانکس مطبوعاتی لوکس میتواند مشتریان زیادی را جذب کند چراغ های این کانکس مدرن از نوع هالوژن بوده و دارای کیفیت بسیار بالایی میباشد .

قیمت کانکس مطبوعاتی

قیمت کانکس های مطبوعاتی نیز بسیار متفاوت است و بسته به نوع قفسه بندی ان و سیم کشی و مواد تشکیل دهنده داخلی میتواند از متری 40 هزار تومان تا یک میلیون تومان متفاوت باشد برای اطلاعات بیشتر و دریافت کاتالوپ این کانکس کافیست با بخش فروش تماس بگیرید تا بتوانیم خدماتی شایسته برای شما مشتریان محترم فراهم کنیم .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *