کانکس روزنامه فروشی

کانکس روزنامه فروشی : تولید انواع دکه روزنامه فروشی با قیمت مناسب

کانکس روز نامه فروشی (مطبوعاتی)

با سلام خدمت همراهان عزیز یکتا سازه .

در مقاله میخواهیم شمارا با مزیت ها و خوبی های کانکس روزنامه فروشی یا دکه روزنامه  فروشی آشنا کنیم.

در اول  به سازه این کانکس میپردازیم .

کانکس روزنامه فروشی به دلیل اینکه در فضای باز مورد استفاده قرار میگیرد باید عایق حرارتی , برودتی و همچنین مقاوم در برابر شرایط محیطی باشد که ما سعی کردیم با استفاده از بهترین مواد اولیه بهترین نوع کانکس را برای نیاز شما فراهم آوریم .

انواع کانکس روزنامه فروشی

این کانکس معمولا در دو نوع کامپوزیتی و ساده ارائه میشود که پیشنهاد ما هم نوع کامپوزیت میباشد زیرا برای جذب مشتری بسیار ظاهر گیرا و کار آمدی دارد .

جنس کف کانکس یا فنداسیون که مهم ترین قسمت برای سالم ماندن چندین و چند ساله کانکس میباشد از تیر آهن ضد زنگ خورده و مقاوم در برابر رطوبت است .

قطعات کانکس روزنامه فروشی

کف داخلی از تخته ضد آب و رویه ضد خش ساخته شده از زیر برای  باد نکردن تخته غیر پاشی شده است که مقاومت خیلی بالایی در مقابل فشار دارد (در حدود 3 تن) , دیواره های داخلی از جنس پی وی سی نسوز و قابل شست وشو میباشد و سقف را معمولا از ورق گالوانیزه که در شرکت رنگ کوره ای خورده است ساخته ایم .

در سایز کانکس خیلی محدودیتی وجود ندارد به صورتی که هرسایز و شکلی سفارش دهنده بخواهد تحویل خواهد گرفت در هر جایی که بخواهید استفاده کنید حتی برای فیت شدن در یک مکان خاص ما دقیقا خواسته شمارا برآورده میکنیم .

 

بهترین مزیت استفاده از کانکس به جای مغازه کم خرج بودن نسبت به ساختمان و دارا بودن قابلیت جا به جایی میباشد

 

امنیت در این نوع کانکس بسیار مورد توجه میباشد که شرکت یکتا سازه به بهترین نحو این را برای شما فراهم آورده است .

درب و پنجره های کانکس را با کرکره های برقی ریموت دار ,ظاهر زیبا و  مقاومت بالا طراحی کرده ایم .

در خود کانکس برای راحتی  شخص فروشنده بهترین امکانات فراهم شده است اعم از قفسه جداگانه برای روز نامه و مجله , سایه بان برای محافظت از خیس شدن در مواقع بارندگی, یک کانتر برای برقراری ارتباط با مشتری قسمت هایی برای چیدن وسایل فروشی مانند کیک و چیپس و… یخچال در صورت نیاز و هرچیز دیگر که سفارش دهنده لازم داشته باشد .

نور پردازی در کانکس بسار مناسب است جوری که تا شعاع چند متری را روشن خواهد کرد .

برای راه اندازی این کانکس فقط به یک محوز شهرداری منطقه نیاز دارید.مثلا در پارک میخواهید یک دکه را اندازی کنید.برای اینکار باید از دفتر پارک مجوز را کسب کنید.

نتیجه گیری:

*راه اندازی خیل سریع تر نسبت به ملک ساختمانی

*قابلیت جا به جایی

*صرفه جویی اقتصادی

*عایق در برار برودت و حرارت

*مقاوم در مقابل شرایط محیطی

*امنیت بالا

*جذب مشتری به دلیل چشم گیر بودن