تماس: 09122023170

کانکس اسکان اضطراری | کانکس مواقع بحرانی چیست ؟

ارد 26, 1397 (0) نظر

کانکس اسکان اضطراری و کاربردهای ویژه آن

کانکس اسکان اضطراری از دیگر انواع کانکس می باشد که با توجه به نامی که برای آن در نظر گرفته شده برای مواقع اضطراری طراحی شده است. از این دسته کانکس ها برای مواقع مهمی استفاده می شود که یکی از زمان هایی که بسیار مورد استفاده قرار می گیرد در زمانی اسن که بالاهای طبیعی همچون سیل و زلزله ایجاد شده است.

علت آن نیز این است که در زمان این بلاها کلیه خانه ها آسیب های جدی دیده و یا به طور کامل از بین می روند. ساکنین این خانه ها نیز دیگر جایی برای زندگی نداشته و برای بازسازی و یا انجام عملیات آوار برداری مدت زمان زیادی باید صرف شود.

کانکس اسکان اضطراری

موارد مصرف کانکس اسکان اضطراری

از کانکس های اسکان اضطراری در این مواقع می توان استفاده کرد و برای افرادی که نیاز به سرپناهی موقتی دارند بهترین گزینه می باشند و به ویژه اگر این قبیل اتفاقات طبیعی در هوای سرد به وقوع بپیوندد.

استفاده از این کانکس ها اغلب در فصل زمستان و پاییز احساس می شود چرا که در زمان شب هوا سرمای بیشتری داشته و مسلما تحمل هوای سرد در طول شب بسیار سخت می باشد.

در حال حاضر شرکت هایی هستند که این دسته از کانکس ها را تولید کرده و در طراحی آن ها سیستم گرمایشی و سرمایشی نیز در نظر می گیرند.

خرید کانکس اسکان اضطراری

برخی از این کانکس های اضطراری دارای سرویس بهداشتی و حمام نیز می باشد که می تواند پاسخگویی مناسبی برای اولین نیازهای افراد آسیب دیده باشد.

یکی دیگر از مواقعی که از کانکس های اسکان اضطراری می توان استفاده کرد برای قرار دادن در جاده ها می باشد که برای عملیات امدادی و خدمات پزشکی به کار گرفته می شوند.

این کانکس ها در اغلب مسیرهای جاده ای به چشم می خورد و به ویژه در زمان هایی که میزان سفر بیشتر است و تصادفات جاده ای رخ می دهد و تا بیمارستان نیز مسافت زیادی وجود دارد کارایی خود را نشان داده و موجب احیای جان افراد آسیب دیده می شوند.

این سازه های کاربردی دارای پرستار و پزشک کشیک می باشد و آمبولانسی نیز در کنار آن ها قرار داده می شود و در فاصله های معینی از جاده های پر تردد دیده می شوند.

همچنین درباره کانکس اورژانس نیز بخوانید

کاربرد کانکس اسکان اضطراری

یکی دیگر از کاربردهایی که این  از کانکس اسکان اضطراری دارند این است که در نمایشگاه ها و مراسم های بین المللی به کار گرفته می شوند.

گاهی به دلیل اینکه زمان کمی وجود دارد و نمایشگاه در کمترین زمان باید افتتاح شود مسلما نمی توان عملیات ساختمانی انجام داد به همین دلیل به سراغ این کانکس های اضطراری رفته و از آن ها به عنوان غرفه های نمایشگاهی استفاده می شود.

این قبیل کانکس اسکان اضطراری دارای ظاهری متفاوت با دیگر محصولات هستند و گاهی اوقات در کنار آن ها از تجهیزات زیبا و لوکسی استفاده می شود و گاهی نیز برخی امکانات برای آن ها در نظر گرفته یم شود که کارایی آن ها را بیشتر نشان می دهد.

علت این مساله نیز این است که کمپانی هایی که در نمایشگاه حضور پیدا می کنند تمایل دارند مجموعه ها و خدمات خود را به بهترین حالت عرضه نموده و به مراجعه کنندگان نشان دهند.

همین مساله موجب می شود تا این کمپانی ها به دنبال محصولاتی با طرح اولیه و ساده نباشند و طرحی خاص و ویژه را برای بهتر کردن کانکس خود در نظر می گیرند.

یکی از مهمترین مزیت هایی که موجب می شود این دسته از کانکس ها مورد استفاده قرار بگیرند هزینه کم آن ها است و اینکه موجب می شوند تا در زمان نیز صرفه جویی شود و با سرعت بیشتری تولید شده و قابلیت نصب پیدا می کنند.

این کانکس ها در برابر زمین لرزه از مقاومت بالایی برخوردار هستند و می توان آن ها را به راحتی از جایی به جای دیگر منتقل نمود.

پیشنهاد ما به شما درباره کانکس پلیس نیز بدانید .

نظر (0)