تماس: 09122023170

آشنایی با کاربرد کانکس | کانکس چیست و چه کاربردی دارد

ارد 24, 1397 (0) نظر

آشنایی با کاربرد کانکس انباری

کاربرد کانکس یکی از مواردی که برای اسکان موقت افراد کاربرد بسیار زیادی دارد کانکس می باشد که این وسیله کاربردی می تواند به اشکال مختلفی به کار رود.

کانکس انباری یکی از این موارد می باشد که می توان وسایل بسیار زیادی را در آن جای داده و می توان گفت که یکی از مهمترین کاربری هایی که کانکس دارد حالت انبار بودن آن می باشد.

در حال حاضر کمپانی های بسیاری در زمینه تولید و ساخت کانکس فعالیت دارند و می توانند بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهند. کانکس های انباری می توانند با ویژگی ها و قابلیت های خود برای انبار کردن مواد غذایی و اسبا و اثایه مورد استفاده مشتریان قرار بگیرند.

اغلب ادارات و شرکت ها و بسیاری از اماکن تولیدی و کارگاهی در محل کار خود کمبود فضا دارند و این مساله می تواند مشکلاتی رابه وجود بیاورد. این ادارات و سازمان ها می توانند به راحتی کانکس انباری با اندازه های گوناگون را تهیه کرده و این قبیل مشکلات را از سر راه خود بردارند.

کاربرد کانکس

کاربرد کانکس

کانکس انباری به گونه ای طراحی شده که کاریرد کانکس که می توان آن را با استفاده از جرثقیل جابه جا کرد و یکی از مهم ترین مزایای این دسته از کانکس ها در مقایسه با انباری های سنتی این است که به سادگی در محل های گوناگونی می توان آن ها را جای داد و در دراز مدت و در تمامی مکان ها قابلیت استفاده دارند.

کاربرد کانکس انباری

در حال حاضر کمپانی های تولید کننده بسیاری هستند که با توجه به سلیقه و نظر مشتریان اقدام به طراحی و ساخت کانکس انباری می کنند و به مشتریان این اجازه را می دهند که طرح دلخواه خود را انتخاب نمایند.

اغلب کانکس های انباری به گونه ای طراحی شده اند که در مقابل زلزله مقاومت بالایی داشته و ضد خوردگی می باشند و در خصوص آن ها از عایق حرارتی و برودتی استفاده شده و دارای فضای بسیار زیادی هستند که موجب می شود به عنوان گزینه ای مناسب  برای کاربرد کانکس انتخاب شوند.

انواع کاریرد کانکس انباری

برخی از کمپانی ها از کانکس انباری به عنوان محلی برای انبار کردن اجناس خود استفاده می کنند و قابلیت انبار کلیه اجناس در محلی که تولید شده اند یکی از مهمترین مزیت استفاده از این کانکس ها می باشد.

از آنجایی که کانکس های انباری به صورت پیش ساخته در دسترس هستند می توان با به کار گیری حفاظ درب و پنجره موجب ارتقای امنیت بالای آن ها شد.

کاربردکانکس های انباری به شکل بسیار راحتی ساخته می شوند و می توان آن ها را به سادگی در محل نصب نمود به همین دلیل می توان ازآن ها در خصوص ساختمان هایی که برای واحدهای آپارتمانی انباری تعیین نشده و یا برخی از واحدها نیاز دارند تا انباری دیگری نیز داشته باشند انتخاب کرد و به راحتی در محل مناسبی آن ها را نصب کرد.

در خصوص جنس این کانکس های انباری نیز در وهله اول محلی که قرار است نصب شود در نظر گرفته می شود.

قیمت در نظر گرفته شده برای کانکس انباری

قیمتی که برای این دسته از کانکس ها در نظر گرفته می شود شرایط خاص خود را دارد.

اگر این دسته از کانکس ها در محل مورد استفاده ساخته شود دارای قیمت بالاتری خواهد بود و علت آن نیز هزینه انتقال دادن تمام اجناس به کار برده و فرستادن پیمانکار در محل ساخت کانکس و مواردی از این قبیل است که موجب می شود قیمت محصول تولید شده نیز افزایش پیدا کند.

در صورتی که به دنبال محصولی با قیمت مناسبی هستید و با کاربرد کانکس آشنایی ندارید می توانید به سراغ انتخاب کانکس انباری آماده بروید و اطمینان داشته باشید که از نظر قیمتی بسیار به صرفه خواهد بود و در صورت تمایل به فروش می توانید آن را به عنوان کانکس انباری دست دوم معرفی کرده و برای فروش آن اقدام کنید.

نظر (0)