تماس: 09122023170

ساختمان ویلای پیش ساخته | ویلا با سازه سبک و حمل آسان

خرد 15, 1397 (0) نظر

کانکس 2

آشنایی با ویلای پیش ساخته و کاربرد آن در زندگی امروزه

ویلای پیش ساخته در واقع به سازه ای اطلاق می شود که در طراحی آن از قطعاتی که از پیش تولید شده اند استفاده می شود و کلیه این قطعات آماده در محل مورد نظر به یکدیگر متصل شده و یک ساختمان را تشکیل می دهند.

در طراحی ویلاهای پیش ساخته همچون دیگر ساختمان هایی که آماده هستند کلیه بخش ها در نظر گرفته می شود و هر ویلایی می تواند شامل اتاق خواب و حمام و بالکت و آشپزخانه و دیگر قسمت های خانه باشد.

ویلایی پیش ساخته

ویلاهای پیش ساخته در واقع یکی از انواه کانکس ها هستند که به صورت مسکونی طراحی می شوند و در خصوص ان ها امکانات بیشتری مد نظر قرار گرفته است و در خصوص نمای ظاهری آن ها نیز به گونه ای متفاوت عمل شده و بسیار زیبا هستند.

در مورد طراحی ویلاهای پیش ساخته از نقشه ای استفاده می شود که از پیش طراحی شده است و مواد اولیه ای که در خصوص آن ها به کار رفته از کیفیت بالایی برخوردار بوده و همین مساله موجب می شود تا ویلا دارای عمر بالاتری باشد. البته این نکته را نیز باید عنوان کنیم که کیفیت مواد اولیه به کار رفته در ویلای پیش ساخته در قیمت آن نیز تاثیر خواهد داشت.

ویلاهای پیش ساخته به گونه ای طراحی شده اند که موجب می شود به دو دسته ویلاهای قابل حمل و غیر قابل حمل تقسیم شوند. به همین دلیل باید توجه داشته باشید که استفاده از کلمه پیش ساخته به معنای این نیست که قابلیت جابجایی را دارد.

ویلاهای پیش ساخته با قابلیت جابجایی

در طراحی سازه این دسته از ویلاهای پیش ساخته از فریم و شاسی فلزی استفاده می شود که بر روی آن ها دیوارهایی از جنس ساندویچ پانل و عایق استفاده شده و به وسیله پیچ به آن متصل شده اند و بر روی سقف قلاب هایی قرار داده شده است که موجب می شود ب راحتی بتوان آن ها را جابجا کرده و بارگیری نمود.

ویلاهای پیش ساخته فاقد قابلیت جابجایی

این دسته از ویلاها به دلیل جنسی که دارند از وزن بالایی برخوردار بوده و نمی توان آن ها را جابجا کرد. ویلاهای پیش ساخته که از جنس چوب هستند و یا حتی خانه های ال اس اف به عنوان ویلاهای پیش ساخته ای معرفی می شوند که قابلیت جابجایی نداشته و در یک محل قرار می گیرند.

ویلاهای پیش ساخته در مقایسه با خانه های پیش ساخته دارای کیفیت بهتری هستند و اغلب از آن ها برای مدت زمان طولانی و دائمی استفاده می شود.

همچنین درباره کانکس مسکونی نیز بخوانید .

ویلاهای پیش ساخته برای ایجاد خانه های روستایی و ساختمان هایی که کوتاه مرتبه هستند و حتی در ساخت ساختمان های اداری قابلیت استفاده را داشته و به زیبایی به یکدیگر متصل می شوند.

در خصوص قیمت ویلاهای پیش ساخته شرایط مختلفی تاثیرگذار هستند که نظر مشتری و شرایط کاری از مهم ترین عوامل تعیین کننده قیمت این دسته از ویلاها به شمار می روند.

ویلایی پیش ساخته

مشخصات فنی ویلای پیش ساخته

مشخصات فنی که مشتریان مد نظر قرار می دهند یکی از عوامل مهمی است که می تواند هزینه ساخت ویلای پیش ساخته را تعیین کند.

برخی افراد به دنبال ویلای پیش ساخته با قیمت ارزان می باشند اما باید در نظر داشته باشید ویلاهای پیش ساخته ای که فاقد مشخصات فنی خوب و کیفیت مواد اولیه هستند کارایی خوبی نداشته و از عمر کمتری نیز برخوردار خواهند بود برای خرید این ویلاها با کانکس یکتا سازه تماس بگیرید .

دسته از ویلاها در طول یک ماه ساخته و اجرا می شوند و می توان از آن ها در شرایط آب و هوایی مختلف استفاده کرد چرا که در خصوص دیواره های این ویلاهای پیش ساخته از عایق استفاده شده است. این دسته از ویلاهای پیش ساخته در مقابل زمین لرزه نیز مقاوم هستند و آسیب کمتری به آن ها وارد می شود.

نظر (0)