تماس: 09122023170

تولید کانکس | چگونه یک کانکس ساخته میشود ؟

اسف 20, 1396 (0) نظر

تولید کانکس

تولید کانکس

کانکس یکتا سازه برترین تولید کننده سال 1396 به مدت چهار سال متوالی توانسته است نشان افتخار مشتری مداری و تولید کننده درجه کیفی گرید اول را دریافت کند که سبب افتخاری برای جناب معصومی مدیریت محترم یکتا سازه میباشد.

کانکس هایی که در گروه صنعتی یکتا سازه تولید میشوند دارای یک نشان و هولوگرام میباشند که نشانه ای برای تشخیص محصول اصلی از نوع فیک و بدلی آن است که به هیچ عنوان این آرم قابل هک و تقلید نیست و مختص خود مجموعه میباشد.

کانکس محصولی است که سالهاست در بین ایرانیان رواج پیدا کرده است و کمتر کسی را میتوان یافت که کاربرد آنرا نداند و با آن آشنایی نداشته باشد چون برای همه نام آشنا است و بسیار پرکاربرد و خاص ئ متناسب با تمامی نیازهای ما.

کاربرد کانکس در صنعت

علاوه بر کانکس هایی که دارای مصارف مسکونی و معمولی هستند یک سری کانکس وجود دارد که بیشتر برای افراد صنعت گرا میباشد مثلا برای شرکت های راه سازی و عمران و ساختمان که برای اسکان کارگران خود از آنها استفاده میکنند تا دیگر نیازی به آن نباشد که اتاقکی را با مصالح بسازند که هم امن نیست و هم اینکه مناسب فصول سرما نیست و هر لحظه خطر آوار شدن آن نیز هم وجود دارد.

مراحل ساخت کانکس

کانکس ها صنعتی دارای انواع مختلفی هستند که از جمله آنها میتوان به کانکس انباری اشاره کرد همانطور که از نامش پیداست برای انبار کردن اجناس و اقلام مختلف قابل استفاده است و بیشتر در کارگاه ها و کارخانه جات مورد استفاده قرار میگیرد البته در برخی از ساختمان هایی مسکونی هم از این کانکس میتوان یافت خصوصا در پارکینگ ها و پشت بام البته ناگفته هم نماند که نوع مسکونی کانکس های انباری بسیار کوچکتر هستند و متناسب با این فضا ها میباشند.

کانکس کارگاهی هم برای مستقر شدن تیم اداری و یا مدیریتی میباشد و برای مکان هایی کاربرد دارد که فضا برای ساخت اتاق مدیریت وجود ندارد و بایستی محلی برای وی باشد با این اوصاف میتوان از این کانکس منحصر به فرد استفاده کرد.

ساخت کانکس در یکتا سازه

مراحل تولید کانکس در شرکت یکتا سازه از بدو سفارش اغاز شده و با بهترین کیفیت ممکن این مراحل به نتیجه میرسد تا در نهایت بتوانیم محصولی را تولید کنیم که شایسته شما مشتریان محترم بوده و اسودگی خاطر را برای شما عزیزان به ارمغان بیاورد

نظر (0)