ساختمان ویلای پیش ساخته | ویلا با سازه سبک و حمل آسان

آشنایی با ویلای پیش ساخته و کاربرد آن در زندگی امروزه

ویلای پیش ساخته در واقع به سازه ای اطلاق می شود که در طراحی آن از قطعاتی که از پیش تولید شده اند استفاده می شود و کلیه این قطعات آماده در محل مورد نظر به یکدیگر متصل شده و یک ساختمان را تشکیل می دهند.

در طراحی ویلاهای پیش ساخته همچون دیگر ساختمان هایی که آماده هستند کلیه بخش ها در نظر گرفته می شود و هر ویلایی می تواند شامل اتاق خواب و حمام و بالکت و آشپزخانه و دیگر قسمت های خانه باشد.

ویلایی پیش ساخته

ویلاهای پیش ساخته در واقع یکی از انواه کانکس ها هستند که به صورت مسکونی طراحی می شوند و در خصوص ان ها امکانات بیشتری مد نظر قرار گرفته است و در خصوص نمای ظاهری آن ها نیز به گونه ای متفاوت عمل شده و بسیار زیبا هستند.

در مورد طراحی ویلاهای پیش ساخته از نقشه ای استفاده می شود که از پیش طراحی شده است و مواد اولیه ای که در خصوص آن ها به کار رفته از کیفیت بالایی برخوردار بوده و همین مساله موجب می شود تا ویلا دارای عمر بالاتری باشد. البته این نکته را نیز باید عنوان کنیم که کیفیت مواد اولیه به کار رفته در ویلای پیش ساخته در قیمت آن نیز تاثیر خواهد داشت.

ویلاهای پیش ساخته به گونه ای طراحی شده اند که موجب می شود به دو دسته ویلاهای قابل حمل و غیر قابل حمل تقسیم شوند. به همین دلیل باید توجه داشته باشید که استفاده از کلمه پیش ساخته به معنای این نیست که قابلیت جابجایی را دارد.

ویلاهای پیش ساخته با قابلیت جابجایی

در طراحی سازه این دسته از ویلاهای پیش ساخته از فریم و شاسی فلزی استفاده می شود که بر روی آن ها دیوارهایی از جنس ساندویچ پانل و عایق استفاده شده و به وسیله پیچ به آن متصل شده اند و بر روی سقف قلاب هایی قرار داده شده است که موجب می شود ب راحتی بتوان آن ها را جابجا کرده و بارگیری نمود.

ویلاهای پیش ساخته فاقد قابلیت جابجایی

این دسته از ویلاها به دلیل جنسی که دارند از وزن بالایی برخوردار بوده و نمی توان آن ها را جابجا کرد. ویلاهای پیش ساخته که از جنس چوب هستند و یا حتی خانه های ال اس اف به عنوان ویلاهای پیش ساخته ای معرفی می شوند که قابلیت جابجایی نداشته و در یک محل قرار می گیرند.

ویلاهای پیش ساخته در مقایسه با خانه های پیش ساخته دارای کیفیت بهتری هستند و اغلب از آن ها برای مدت زمان طولانی و دائمی استفاده می شود.

همچنین درباره کانکس مسکونی نیز بخوانید .

ویلاهای پیش ساخته برای ایجاد خانه های روستایی و ساختمان هایی که کوتاه مرتبه هستند و حتی در ساخت ساختمان های اداری قابلیت استفاده را داشته و به زیبایی به یکدیگر متصل می شوند.

در خصوص قیمت ویلاهای پیش ساخته شرایط مختلفی تاثیرگذار هستند که نظر مشتری و شرایط کاری از مهم ترین عوامل تعیین کننده قیمت این دسته از ویلاها به شمار می روند.

ویلایی پیش ساخته

مشخصات فنی ویلای پیش ساخته

مشخصات فنی که مشتریان مد نظر قرار می دهند یکی از عوامل مهمی است که می تواند هزینه ساخت ویلای پیش ساخته را تعیین کند.

برخی افراد به دنبال ویلای پیش ساخته با قیمت ارزان می باشند اما باید در نظر داشته باشید ویلاهای پیش ساخته ای که فاقد مشخصات فنی خوب و کیفیت مواد اولیه هستند کارایی خوبی نداشته و از عمر کمتری نیز برخوردار خواهند بود برای خرید این ویلاها با کانکس یکتا سازه تماس بگیرید .

دسته از ویلاها در طول یک ماه ساخته و اجرا می شوند و می توان از آن ها در شرایط آب و هوایی مختلف استفاده کرد چرا که در خصوص دیواره های این ویلاهای پیش ساخته از عایق استفاده شده است. این دسته از ویلاهای پیش ساخته در مقابل زمین لرزه نیز مقاوم هستند و آسیب کمتری به آن ها وارد می شود.

معرفی کانکس اورژانس | درباره کانکس اورژانس بیشتر بدانید

معرفی کانکس اورژانس و کاربردهایی که دارد

معرفی کانکس اورژانس : در میان انواع مختلف کانکس دسته ای نیز وجود دارند مه در میانه راه ها و جاده ها قرار داده می شود و در کناره جاده های بیابانی نیز می توان آن را مشاهده نمود.

در درون این کانکس ها که به نام کانکس امدادی نیز شناخته می شوند کلیه تجهیزات امدادی و اورژانسی قرار داده شده است که با استفاده از آن ها می توان به تمام افراد و مسافرانی که در بین راه دچار آسیب و سانحه ای شده اند کمک کرده و امدادرسانی کرد.

این دسته از کانکس ها دارای مدل های گوناگونی می باشند که در خصوص آن ها اتاق و سرویس بهداشتی و اتاقی که ویژه سرم است و اتاق استراحت قرار داده شده است و در برخی از این کانکس ها می توان اتاقی برای نماز خواندن و اتاقی برای انجام امور اداری پرسنل مشاهده نمود.

درباره معرفی کانکس اورژانس بیشتر بدانید

معرفی کانکس اورژانس دارای مزیت هایی می باشد که یکی از مهم ترین آن ها حضور سریع نیروهای امدادی در میانه راه می باشد که موجب می شود افرادی که در جاده ها به این مراکز نیاز دارند بتوانند بهتر و سریع تر دسترسی داشته باشند و با سهولت بیشتری بتوانند مشکل خود را برطرف کنند.

معرفی کانکس اورژانس

درباره کانکس اسکان اضطراری نیز بخوانید

معرفی کانکس اورژانس دارای قابلیت های ویژه ای هستند که یکی از مهمترین آن ها عایق بندی مناسب در برابر سرما و گرما می باشد که موجب می شود افراد در زمان حضور در این کانکس ها دسترسی بیشتری داشته باشند.

کیفیت و جنس این نوع از کانکس ها به گونه ای است که در مقابل پوسیدگی و خوردگی مقاومت بسیار بالایی دارند و همین مساله موجب می شود تا طول عمر بیشتری داشته باشند.

طراحی داخلی کانکس اورژانس

طراحی داخلی این کانکس ها به گونه ای است که در تولید آن ها سلیقه مشتریان و سفارش دهندگان نیز در نظر گرفته می شود و همین مساله موجب می شود تا افراد راحتی بیشتری داشته باشند.

این دسته از کانکس ها به دلیل اینکه در جاده ها و راه های شهری مورد استفاده قرار می گیرند باید از مواد اولیه بسیار خوب و باکیفیتی تولید شوند تا در مقابل شرایط جوی و عوامل غیر طبیعی و بالای طبیعی ماندگاری بیشتری داشته باشند و بتوانید خرید کانکس بهتری را داشته باشید .

معرفی کانکس اورژانس دارای مزیت های بسیاری هستند که در این بین می توان امکان جابجایی از محلی به محل دیگر را نام برد که کارایی این دسته از کانکس ها را دو چندان می کنند.

معرفی کانکس اورژانس را می توان مجددا مورد استفاده قرار داد و در مقابل گرما و سرما از دوام بسیار زیادی برخوردار هستند و در خصوص طراحی دارای ظاهری منحصر بفرد می باشند و در کلیه شرایط جوی و در برابر بارندگی قابلیت استفاده را دارا می باشند و از مواد اولیه با کیفیتی ساخته می شوند که همین مساله موجب می شود تا مدت های طولانی مورد استفاده قرار بگیرند.

کانکس های اورژانس نیز به مانند دیگر انواع کانکس دارای دسته بندی دو گانه ای می باشند که موجب می شود به دو دسته چرخ دار و ثابت دسته بندی شوند که انواع ثابت آن ها را تنها در برخی مناطق می توان نصب کرد و دیگر امکان جابجایی آن ها وجود ندارد.

کانکس های چرخ دار این مزیت را دارند که در مناطق مختلف قرار داده شوند و همین مساله به سهولت استفاده از آن ها کمک شایانی خواهد کرد.

قیمتی که برای این دسته از کانکس ها وجود دارد با توجه به ابعاد و طراحی آن ها در نظر گرفته می شود اما اگر مشتریان قصد سفارشی سازی شده آن ها را داشته باشند باید این نکته را در نظر بگیرند که برای خرید این دسته از کانکس ها باید هزینه بیشتری را بپردازند.

کانکس مهندسی | کانکس مهندسین ناظر چیست و چه کاربردی دارد

آشنایی با کانکس مهندسی و قابلیت استفاده از آن

کانکس مهندسی  دارای انواع متنوع و کاربردی می باشد که برای استفاده در محل های مختلفی بهترین گزینه به شمار می روند.

کانکس مهندسی یکی از انواع مختلف کانکس می باشد که از آن ها در پروژه های ساختمانی و عمرانی استفاده می شود و مهندسین و کلیه افرادی که در این پروژه ها حضور دارند می توانند در آن ها ساکن شوند.

در کلیه مناطقی که نمی توان خانه ای را ساخت و یا ساخت خانه جدید هزینه های زیادی در بر دارد می توان به سراغ کانکس مهندسی رفته و از میان گزینه های متنوع آن با توجه به نیاز و سلیقه خود می توان گزینه مناسبی را تهیه نمود.

پارتیشن کانکس مهندسی

در خصوص این کانکس ها همچون انواع دیگر آن می توان آن ها را پارتیشن بندی کرد و این پارتیشن بندی ها نیز با در نظر گرفتن نظر و نیازی که مشتریان دارند انجام خواهد شد.

کانکس ها دارای مزایای مختلفی هستند که یکی از مهمترین مزایایی که دارند اینکه کانکس های تولید شده به وسیله پانل های تری دی در مقایسه با خانه هایی که به روش سنتی ساخته شده اند قابلیت جابجایی از محلی به محل دیگر را دارا می باشند.

کانکس های مهندسی دارای کیفیت فوق العاده ای هستند و به صورت ویژه ای عایق بندی شده اند که همین مساله موجب می شود به عنوان یک گزینه مناسب برای سکونت مدیران و مهندسانی که در پروژه های عمرانی و ساخت و ساز حضور دارند انتخاب شوند.

در خصوص هر کدام از کانکس های مهندسی از کانکتور ورودی برق که به شکل نر و مادگی است استفاده می شود که می تواند برق را به تابلو برقی که در درون کانکس قرار داده شده انتقال دهد و فیوزهایی که در ارتباط با آن هستند می توانند برق را به قسمت های مختلف کانکس ارسال کنند.

همچنین درباره کانکس کارگری نیز بخوانید

لوازم کانکس مهندسی

تابلوهای برق قابلیت های مختلفی دارند که یکی از مهمترین آن ها این است که می توانند از جان افراد محافظت کنند و برق گرفتگی در درون کانکس را به میزان قابل توجهی کاهش خواهند داد.

در داخل هر کدام از اتاق هایی که در کانکس مهندسی وجود دارد از دو عدد حسگر دود به همراه آلارم استفاده شده است که مخصوص وقوع آتش سوزی بوده و با آلارم دادن موجب می شود تا دیگر افراد از این اتفاق با خبر شوند.

برای ساخت این دسته از کانکس ها می توان به صورت سفارشی سازی شده عمل کرد و انواع دکوراتیو و یا حتی غیر دکوراتیو را مطابق سلیقه و نظر خود سفارش داد.

کانکس مهندسی

این دسته از کانکس ها دارای کاربردهای مختلفی هستند که کاربری های نمایشگاهی و  کانکس نگهبانی و مدیریتی از جمله آن ها می باشد.

این کانکس ها دارای کیفیت بسیار بالایی می باشد و کمپانی ها و ارگان های مختلف یم توانند این دسته از کانکس ها را با قیمت رقابتی در اختیار داشته باشند.

در خصوص سیم کشی تلفن و برق این دسته از کانکس ها به شکل روکار انجام شده و داکت های پی وی سی سیستم سیم کشی کانکس های مهندسی را در اختیار داشته اند که بر اساس استاندارد BS این کار انجام شده است.

در خصوص شکل داخلی این نوع از کانکس ها به گونه ای طراحی شده اند که حالتی رسمی و اداری داشته و موجب می شوند تا به سادگی از کلیه تجهیزات اداری در این کانکس استفاده کرد.

در خصوص طراحی ظاهری این کانکس ها شان و جایگاه مهندسان در نظر گرفته می شود و می توان اتاق هایی را برای آن ها در نظر گرفت و یا حتی سرویس بهداشتی و آشپزخانه تعبیه کرد که موجب می شود کارایی بیشتری داشته باشند و مهندسان و مدیران پروژه های عمرانی محل مناسبی برای انجام کارهای خود داشته باشند.

کانکس درمانی | کانکس اورژانس چیست و چه کاربردی دارد

معرفی کانکس اورژانس و کاربردهایی که دارد

کانکس درمانی در میان انواع مختلف کانکس دسته ای نیز وجود دارند مه در میانه راه ها و جاده ها قرار داده می شود و در کناره جاده های بیابانی نیز می توان آن را مشاهده نمود.

در درون این کانکس ها که به نام کانکس امدادی نیز شناخته می شوند کلیه تجهیزات امدادی و اورژانسی قرار داده شده است که با استفاده از آن ها می توان به تمام افراد و مسافرانی که در بین راه دچار آسیب و سانحه ای شده اند کمک کرده و امدادرسانی کرد.

کانکس درمانی و انواع آن

این دسته از کانکس ها دارای مدل های گوناگونی می باشند که در خصوص آن ها اتاق و سرویس بهداشتی و اتاقی که ویژه سرم است و اتاق استراحت قرار داده شده است و در برخی از این کانکس ها می توان اتاقی برای نماز خواندن و اتاقی برای انجام امور اداری پرسنل مشاهده نمود.

کانکس اورژانس دارای مزیت هایی می باشد که یکی از مهم ترین آن ها حضور سریع نیروهای امدادی در میانه راه می باشد که موجب می شود افرادی که در جاده ها به این مراکز نیاز دارند بتوانند بهتر و سریع تر دسترسی داشته باشند و با سهولت بیشتری بتوانند مشکل خود را برطرف کنند.

کانکس اورژانس دارای قابلیت های ویژه ای هستند که یکی از مهمترین آن ها عایق بندی مناسب در برابر سرما و گرما می باشد که موجب می شود افراد در زمان حضور در این کانکس ها دسترسی بیشتری داشته باشند.

کانکس درمانی

جنس مواد اولیه کانکس درمانی

کیفیت و جنس این نوع از کانکس ها به گونه ای است که در مقابل پوسیدگی و خوردگی مقاومت بسیار بالایی دارند و همین مساله موجب می شود تا طول عمر بیشتری داشته باشند.

طراحی داخلی این کانکس ها به گونه ای است که در تولید آن ها سلیقه مشتریان و سفارش دهندگان نیز در نظر گرفته می شود و همین مساله موجب می شود تا افراد راحتی بیشتری داشته باشند.

این دسته از کانکس ها به دلیل اینکه در جاده ها و راه های شهری مورد استفاده قرار می گیرند باید از مواد اولیه بسیار خوب و باکیفیتی تولید شوند تا در مقابل شرایط جوی و عوامل غیر طبیعی و بالای طبیعی ماندگاری بیشتری داشته باشند.

کانکس های درمانی دارای مزیت های بسیاری هستند که در این بین می توان امکان جابجایی از محلی به محل دیگر را نام برد که کارایی این دسته از کانکس ها را دو چندان می کنند.

همچنین درباره کانکس ضد انفجار نیز بخوانید

چرا کانکس درمانی

کانکس های اورژانس را می توان مجددا مورد استفاده قرار داد و در مقابل گرما و سرما از دوام بسیار زیادی برخوردار هستند و در خصوص طراحی دارای ظاهری منحصر بفرد می باشند و در کلیه شرایط جوی و در برابر بارندگی قابلیت استفاده را دارا می باشند و از مواد اولیه با کیفیتی ساخته می شوند که همین مساله موجب می شود تا مدت های طولانی مورد استفاده قرار بگیرند.

کانکس های اورژانس نیز به مانند دیگر انواع کانکس دارای دسته بندی دو گانه ای می باشند که موجب می شود به دو دسته چرخ دار و ثابت دسته بندی شوند که انواع ثابت آن ها را تنها در برخی مناطق می توان نصب کرد و دیگر امکان جابجایی آن ها وجود ندارد.

کانکس های چرخ دار این مزیت را دارند که در مناطق مختلف قرار داده شوند و همین مساله به سهولت استفاده از آن ها کمک شایانی خواهد کرد.

قیمتی که برای این دسته از کانکس ها وجود دارد با توجه به ابعاد و طراحی آن ها در نظر گرفته می شود اما اگر مشتریان قصد سفارشی سازی شده آن ها را داشته باشند باید این نکته را در نظر بگیرند که برای خرید این دسته از کانکس ها باید هزینه بیشتری را بپردازند.

کانکس انتقال خون | کانکس سازمان انتقال خون چیست ؟

معرفی کانکس انتقال خون و شناخت ویژگی های آن

کانکس انتقال خون یکی دیگر از انواع کانکس که در امور امدادی کاربرد بسیار زیادی دارد و می توان آن را در دو نوع ثابت و سیار ساخت کانکس انتقال خون می باشد.

کانکس های انتقال خونی که به صورت ثابت تولید می شوند با در نظر گرفتن نیازی که مشتریان دارند به شکل قطعه قطعه و یا یک تیکه ساخته می شوند و می توان آن ها را در محل مناسبی نصب کرد.

در تولید این نوع از کانکس های انتقال خون برای اینکه سرما و گرمای موجود به خوبی حفظ شود از ساندویچ پانل یا پانل های تری دی استفاده می شود .

چرا کانکس انتقال خون

کانکس های انتقال خونی که به صورت سیار تولید می شوند اغلب در ابعادی با عرض2.40 و طول6 و8 و10 و12 متری ساخته می شوند که در تولید آن ها از ساندویچ پانل استفاده می شود و از این لحاظ مشابه با کانکس های ثابت می باشند.

در طراحی این کانکس ها از کف سرامیکی و یا کفپوش بهره گرفته می شود و این مساله موجب می شود تا در برابر سرما و گرما عایق خوبی به نظر برسد.

در طراحی این کانکس ها از تخت و کولر و یخچال استفاده می شود که در کنار آن تجهیزات دیگری نیز با توجه به سفارش مشتریان در نظر گرفته می شود.

با در نظر گرفتن سلیقه و نظری که مشتریان دارند کانکس های انتقال خون این قابلیت را دارند که کیفیت بالایی داشته و جنس اولیه مرغوبی در خصوص آن ها استفاده شود.

ظاهر کانکس انتقال خون

در خصوص ظاهر کانکس های انتقال خون می توان از کف پوش های مختلفی به همراه دیوارپوش ها استفاده کرد.

چوب های دکوراتیو تری دی و یا شیشه ای می توانند بهترین گزینه برای استفاده در ظاهر این کانکس ها باشند و ظاهر زیبایی را برای آن ها ایجاد کرد.

این نوع از کانکس ها علاوه براینکه از عایق حرارتی برخوردار هستند دارای عایق صوتی نیز می باشند که موجب می شود میزان آلودگی های صوتی کاهش چشمگیری داشته باشد.

همچنین درباره کانکس اورژانس نیز بخوانید

برای اینکه این نوع از کانکس ها وزن کمتری داشته باشند بهتر است از وزن کمتری بهره گرفته شود و به این ترتیب شاسی سازی آن به بهترین شکل ممکن انجام شود.

کانکس اورژانس

در خصوص این نوع از کانکس ها از هوک و قلاب مختلفی استفاده می شود که در انواع ثابت و چرخدار آن نیز متفاوت می باشد.

از آنجایی که کانکس های انتقال خون باتوجه به نامی که دارند برای خون گیری و انتقال خون به کار می روند باید به گونه ای طراحی شوند که سرما و گرمای بیش از اندازه موجب از بین رفتن نمونه های خون گرفته شده نشود.

در طراحی این کانکس ها از ساندویچ پانل هایی استفاده می شود که در عین سادگی می تواند بهترین ظاهر را داشته باشد و پاکی و بهداشتی بودن آن را به خوبی نشان دهد. این کانکس ها اغلب در مناطقی که نیاز به گرفتن خون باشد قرار داده می شوند تا به این ترتیب افراد به سهولت امکان ارائه خون را داشته باشند.

این کانکس ها در مناطقی که دچار آسیب و بلایای طبیعی همچون زمین لرزه شده اند می تواند نصب شوند و برای خونگیری از افراد دسترسی بیشتری داشته باشند.

عایق بندی این دسته از کانکس ها موجب می شود افراد در هنگام اهدای خون آرامش بهتری داشته باشند و بتوانند در محیطی آرام و راحت و در عین حال بهداشتی این کار را انجام دهند.

کانکس های متحرکی که برای انتقال خون به کار برده می شوند می توانند در مناطق مختلفی نصب شوند و امکان جابجایی آن ها از مکانی به مکان دیگر به راحتی ممکن می باشد و برای نصب آن ها مشکلی به وجود نخواهد آمد.

کانکس راهداری | کانکس وزارت راه شهر سازی چیست ؟

آشنایی با کانکس راهداری و ویژگی های آن

کانکس راهداری دارای انواع مختلفی می باشد که کانکس راهداری یکی از انواع کاربردی آن به شمار می رود. از این نوع کانکس اغلب برای استفاده ارگان هایی همچون راهداری و پلیس راه و اداره راهنمایی و رانندگی ساخته می شود.

اصلی ترین دلیلی که برای به کارگیری از این نوع کانکس به کار گرفته می شود تحت کنترل داشتن عبور و مرور وسایل نقلیه می باشد و از آن برای ایست بازرسی نیز استفاده می گردد.

کانکس راهداری

از این دسته کانکس ها گاهی اوقات در راه سازی ها استفاده می شود و پیمانکار این امکان را دارد با در نظر گرفتن پیش برد ساخت جاده این کانکس ها را نیز به محل دیگری منتقل نماید و از آن به عنوان کمپ کارگاهیی سیار نیز نام برده می شود.

سازمان پلیس راه برای این که بتواند جاده ها را دقیق تر تحت کنترل و نظارت داشته باشد و به منظور اینکه مانعی قوی در برابر جرایم و تخلفاتی که به وسیله وسایل نقلیه صورت می گیرد باشد و در برخی از جاده ها برای این بتواند خودروهای مشکوک را به راحتی بازرسی نماید و از فضایی موقتی نیز بهره مند باشد از کانکس های راهداری استفاده می کند تا بتواند سرپناهی موقتی برای کلیه تجهیزات و نیروهای مستقر خود داشته باشد.

یکی دیگر از کاربردهایی که این دسته از کانکس ها دارند امداد جاده می باشد که در هنگام بالاهای طبیعی همچون سقوط بهمن از آن ها استفاده می شود و یا در هنگام تصادفات گروه امدادی مستقر در جاده ها می توانند در کمترین زمان ممکن در کنار مصدومان حاضر شوند.

ویژگی های کانکس راهداری

در خصوص استفاده از این نوع کانکس ها توصیه می کنیم به سراغ انواع کاروان سیار که دارای چرخ هستند بروید تا بتوانید به راحتی آن ها را در زمان هایی که قرار است به نقطه ای دیگر انتقال دهید این کار را انجام بدهید بدون اینکه از جرثقیل و یا هر وسیله کشنده دیگری استفاده نمایید.

همچنین بخوانید درباره کانکس اسکان اضطراری

به ویژه در مواقعی که هر روزه و یا هر هفته قرار است این کانکس ها به مکانی دیگر منتقل شوند. در خصوص کانکس های راهداری باید توجه داشته باشید که مجهز به امکاناتی همچون محلی مناسب برای جمع آوری آب و آبدارخانه و تخت خواب های تاشو و همچنین دارای سرویس بهداشتی باشد که البته این مورد در مواقعی توصیه می شود که قرار است بیشتر از سه نفر از این کانکس استفاده نماید.

در این صورت سازه ای جداگانه مخصوص سرویس بهداشتی در نظر گرفته می شود تا به این وسیله فضایی که خدماتی را ارائه می دهند جدا از دیگر فضا ها باشند و امکانات ویژه ای در آن ها قرار داده شود.

کاربرد کانکس راهداری

یکی از کاربردهایی که کانکس راهداری دارد تنها به عنوان فضایی اداری به کار گرفته می شود و یا از آن به عنوان محلی برای استراحت و یا حتی نگهبانی نام برده می شود و علت آن نیز این است که فضای داخلی آن بسیار کم است و از سوی دیگر به دلیل این که در خصوص جابجایی آن محدودیت هایی در نظر گرفته شده نمی توان بیش تر از استانداردهای تعیین شده را در نظر گرفت و این دسته از کانکس ها را بزرگ تر از حد استاندارد ساخت.

بیشترین اندازه ای که برای این دسته از کانکس ها در نظر گرفته شده4.2 متر طول بوده که به همراه2.2 متر عرض ساخته می شود. این دسته از کانکس ها هم اکنون به وسیله پلیس راه و راهداری در نقاط مختلفی از جاده ها به کار گرفته شده است. در صورتی که قصد سفارش این دسته از کانکس ها را دارید بهتر است ابتدا نمونه ها را مشاهده نموده و پس از آن اقدام به سفارش طرح مورد نظر خود نمایید.

شرکت یکتا سازه تولید کننده انواع کانکس با قیمت مناسب و عالی و خدمات بی نظیر به شما هموطنان گرامی .

کانکس اسکان اضطراری | کانکس مواقع بحرانی چیست ؟

کانکس اسکان اضطراری و کاربردهای ویژه آن

کانکس اسکان اضطراری از دیگر انواع کانکس می باشد که با توجه به نامی که برای آن در نظر گرفته شده برای مواقع اضطراری طراحی شده است. از این دسته کانکس ها برای مواقع مهمی استفاده می شود که یکی از زمان هایی که بسیار مورد استفاده قرار می گیرد در زمانی اسن که بالاهای طبیعی همچون سیل و زلزله ایجاد شده است.

علت آن نیز این است که در زمان این بلاها کلیه خانه ها آسیب های جدی دیده و یا به طور کامل از بین می روند. ساکنین این خانه ها نیز دیگر جایی برای زندگی نداشته و برای بازسازی و یا انجام عملیات آوار برداری مدت زمان زیادی باید صرف شود.

کانکس اسکان اضطراری

موارد مصرف کانکس اسکان اضطراری

از کانکس های اسکان اضطراری در این مواقع می توان استفاده کرد و برای افرادی که نیاز به سرپناهی موقتی دارند بهترین گزینه می باشند و به ویژه اگر این قبیل اتفاقات طبیعی در هوای سرد به وقوع بپیوندد.

استفاده از این کانکس ها اغلب در فصل زمستان و پاییز احساس می شود چرا که در زمان شب هوا سرمای بیشتری داشته و مسلما تحمل هوای سرد در طول شب بسیار سخت می باشد.

در حال حاضر شرکت هایی هستند که این دسته از کانکس ها را تولید کرده و در طراحی آن ها سیستم گرمایشی و سرمایشی نیز در نظر می گیرند.

خرید کانکس اسکان اضطراری

برخی از این کانکس های اضطراری دارای سرویس بهداشتی و حمام نیز می باشد که می تواند پاسخگویی مناسبی برای اولین نیازهای افراد آسیب دیده باشد.

یکی دیگر از مواقعی که از کانکس های اسکان اضطراری می توان استفاده کرد برای قرار دادن در جاده ها می باشد که برای عملیات امدادی و خدمات پزشکی به کار گرفته می شوند.

این کانکس ها در اغلب مسیرهای جاده ای به چشم می خورد و به ویژه در زمان هایی که میزان سفر بیشتر است و تصادفات جاده ای رخ می دهد و تا بیمارستان نیز مسافت زیادی وجود دارد کارایی خود را نشان داده و موجب احیای جان افراد آسیب دیده می شوند.

این سازه های کاربردی دارای پرستار و پزشک کشیک می باشد و آمبولانسی نیز در کنار آن ها قرار داده می شود و در فاصله های معینی از جاده های پر تردد دیده می شوند.

همچنین درباره کانکس اورژانس نیز بخوانید

کاربرد کانکس اسکان اضطراری

یکی دیگر از کاربردهایی که این  از کانکس اسکان اضطراری دارند این است که در نمایشگاه ها و مراسم های بین المللی به کار گرفته می شوند.

گاهی به دلیل اینکه زمان کمی وجود دارد و نمایشگاه در کمترین زمان باید افتتاح شود مسلما نمی توان عملیات ساختمانی انجام داد به همین دلیل به سراغ این کانکس های اضطراری رفته و از آن ها به عنوان غرفه های نمایشگاهی استفاده می شود.

این قبیل کانکس اسکان اضطراری دارای ظاهری متفاوت با دیگر محصولات هستند و گاهی اوقات در کنار آن ها از تجهیزات زیبا و لوکسی استفاده می شود و گاهی نیز برخی امکانات برای آن ها در نظر گرفته یم شود که کارایی آن ها را بیشتر نشان می دهد.

علت این مساله نیز این است که کمپانی هایی که در نمایشگاه حضور پیدا می کنند تمایل دارند مجموعه ها و خدمات خود را به بهترین حالت عرضه نموده و به مراجعه کنندگان نشان دهند.

همین مساله موجب می شود تا این کمپانی ها به دنبال محصولاتی با طرح اولیه و ساده نباشند و طرحی خاص و ویژه را برای بهتر کردن کانکس خود در نظر می گیرند.

یکی از مهمترین مزیت هایی که موجب می شود این دسته از کانکس ها مورد استفاده قرار بگیرند هزینه کم آن ها است و اینکه موجب می شوند تا در زمان نیز صرفه جویی شود و با سرعت بیشتری تولید شده و قابلیت نصب پیدا می کنند.

این کانکس ها در برابر زمین لرزه از مقاومت بالایی برخوردار هستند و می توان آن ها را به راحتی از جایی به جای دیگر منتقل نمود.

پیشنهاد ما به شما درباره کانکس پلیس نیز بدانید .

کانکس حراست | کانکس نگهبانی چیست و چه ویژیگی دارد ؟

کانکس نگهبانی

همه مطالبی که باید درباره کانکس نگهبانی بدانید

کانکس نگهبانی : امروزه، با گسترش شهر و شهرنشینی، کارخانه ها، مغازه ها و فروشگاه ها و اماکن زیادی به وجود اومدن. مطمئنا برای حفاظت از این اماکن، نیاز به استخدام افرادی برای نگهبانی هست. برای اینکه یک محل کوچک و راحت برای نگهبان کارخانه و … تون داشته باشید، ما در

، کانکس نگهبانی رو تولید می کنیم. کانکس نگهبانی یا دکه نگهبانی، یک مکان خوب و راحت برای حفاظت از اماکن هست. اگر که میخواید درباره کانکس نگهبانی بیشتر بدونید، در ادامه با یکتا سازه  همراه باشید.

کانکس نگهبانی

کانکس نگهبانی چه محصولیه؟

از اسم این محصول، میشه کاربرد اون رو حدس زد. در واقع کانکس نگهبانی یک کانکس برای حراست و حفاظت از مکان هایی هست که نیاز به مراقبت دارن. در این کانکس ویژگی ها و امکانات لازم برای حراست تعبیه شدن، بنابراین مشکلی پیش نمیاد. این کانکس ها میتونن با توجه به نیاز و سفارش شما با اندازه ها و قابلیت های متفاوتی ساخته بشن.

کاربرد کانکس نگهبانی یا کیوسک نگهبانی در کجاست؟       

کیوسک نگهبانی یا همون دکه نگهبانی می تونه در جاهای مختلفی استفاده بشه. به طور مثال سر کوچه ها، در مجتمع های ساختمانی، توی کارگاه های ساختمانی، فروشگاه ها، کارخانه ها و در کل تمام مکان هایی که نیاز به حراست و نگهبانی دارن.

قابلیت های کانکس نگهبانی (کیوسک نگهبانی) چی هست؟
  • مهم ترین قابلیتی که یک کانکس نگهبانی باید داشته باشه، داشتن دید باز و تسلط به اوضاع از داخل کانکس هست. ما این کانکس ها رو طوری طراحی می کنیم که بشه از داخلشون به بیرون تسلط کامل داشت.
  • مقاومت کانکس هم یکی دیگه از قابلیت های کیوسک نگهبانی هست. این کانکس ها علاوه بر مقاومت بیشتر نسبت به عوامل انسانی، در برابر عوامل طبیعی و جوی هم مثل باد و باران و برف و گرد و خاک مقاوم هستن.
  • معمولا یه دکه نگهبانی باید ابعاد کوچک و جمع و جوری داشته باشه. البته ابعاد این کانکس ها میتونه با توجه به درخواست شما مشتری گرامی متفاوت باشه. این کانکس ها در ابعاد کانکس 1 متری، کانکس 4 متری و کانکس 6 متری ساخته میشن.
  • ظاهر بیرونی یک کیوسک نگهبانی هم میتونه با توجه به نیاز و درخواست شما شکل بگیره. در ظاهر بیرونی کیوسک نگهبانی میشه از هر متریالی برای زیباسازی اون استفاده کرد.
  • در صورت نیاز، این کانکس ها میتونن حتی به محل استراحت و اتاق سرایدار و نگهبان ساختمان هم بدل بشن.
  • بهترین کانکس نگهبانی

نحوه خرید بهترین کانکس نگهبانی به چه شکل هست؟

وقتی شما میخواید که خریدی رو انجام بدید، حتما به خرید بهترین فکر می کنید. در مورد کیوسک نگهبانی هم شما می تونید بهترین اون رو از گروه یکتا سازه خریداری کنید.

گروه یکتا سازه، با تجربه و سابقه زیادی که در زمینه ساخت کانکس داره، میتونه بهترین و باکیفیت ترین کانکس نگهبانی رو به شما ارائه بده.

شما با خرید از یکتا سازه، علاوه بر اینکه محصولی مقرون به صرفه و باکیفیت خواهید داشت، میتونید از 24 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش هم بهره مند بشید.

   پس بدون اینکه وقت رو تلف کنید، میتونید با مراجعه به وب سایت یکتا سازه، خرید کانکس رو انجام بدید.

با توجه به مطالبی که در این پست خدمت شما ارائه شد، کانکس نگهبانی یک محصول مهم برای استفاده در اماکنی مثل ساختمان ها، کارگاه ها، کارخانه ها و … هست. شما میتونید از این کانکس که دید کاملی به اطراف داره، برای حراست این اماکن استفاده کنید. همچنین برای اینکه بهترین خرید کانکس رو داشته باشید، لازمه که از یکتا سازه خرید کنید. یادتون نره که نظرات خودتون رو با ما به اشتراک بگذارید. موفق باشید!

#کانکس_نگهبانی     #کانکس     #کیوسک_نگهبانی     #دکه_نگهبانی     #کانکس_مقاوم     #یکتا سازه    #قیمت_کانکس_نگهبانی

آشنایی با کاربرد کانکس | کانکس چیست و چه کاربردی دارد

آشنایی با کاربرد کانکس انباری

کاربرد کانکس یکی از مواردی که برای اسکان موقت افراد کاربرد بسیار زیادی دارد کانکس می باشد که این وسیله کاربردی می تواند به اشکال مختلفی به کار رود.

کانکس انباری یکی از این موارد می باشد که می توان وسایل بسیار زیادی را در آن جای داده و می توان گفت که یکی از مهمترین کاربری هایی که کانکس دارد حالت انبار بودن آن می باشد.

در حال حاضر کمپانی های بسیاری در زمینه تولید و ساخت کانکس فعالیت دارند و می توانند بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهند. کانکس های انباری می توانند با ویژگی ها و قابلیت های خود برای انبار کردن مواد غذایی و اسبا و اثایه مورد استفاده مشتریان قرار بگیرند.

اغلب ادارات و شرکت ها و بسیاری از اماکن تولیدی و کارگاهی در محل کار خود کمبود فضا دارند و این مساله می تواند مشکلاتی رابه وجود بیاورد. این ادارات و سازمان ها می توانند به راحتی کانکس انباری با اندازه های گوناگون را تهیه کرده و این قبیل مشکلات را از سر راه خود بردارند.

کاربرد کانکس

کاربرد کانکس

کانکس انباری به گونه ای طراحی شده که کاریرد کانکس که می توان آن را با استفاده از جرثقیل جابه جا کرد و یکی از مهم ترین مزایای این دسته از کانکس ها در مقایسه با انباری های سنتی این است که به سادگی در محل های گوناگونی می توان آن ها را جای داد و در دراز مدت و در تمامی مکان ها قابلیت استفاده دارند.

کاربرد کانکس انباری

در حال حاضر کمپانی های تولید کننده بسیاری هستند که با توجه به سلیقه و نظر مشتریان اقدام به طراحی و ساخت کانکس انباری می کنند و به مشتریان این اجازه را می دهند که طرح دلخواه خود را انتخاب نمایند.

اغلب کانکس های انباری به گونه ای طراحی شده اند که در مقابل زلزله مقاومت بالایی داشته و ضد خوردگی می باشند و در خصوص آن ها از عایق حرارتی و برودتی استفاده شده و دارای فضای بسیار زیادی هستند که موجب می شود به عنوان گزینه ای مناسب  برای کاربرد کانکس انتخاب شوند.

انواع کاریرد کانکس انباری

برخی از کمپانی ها از کانکس انباری به عنوان محلی برای انبار کردن اجناس خود استفاده می کنند و قابلیت انبار کلیه اجناس در محلی که تولید شده اند یکی از مهمترین مزیت استفاده از این کانکس ها می باشد.

از آنجایی که کانکس های انباری به صورت پیش ساخته در دسترس هستند می توان با به کار گیری حفاظ درب و پنجره موجب ارتقای امنیت بالای آن ها شد.

کاربردکانکس های انباری به شکل بسیار راحتی ساخته می شوند و می توان آن ها را به سادگی در محل نصب نمود به همین دلیل می توان ازآن ها در خصوص ساختمان هایی که برای واحدهای آپارتمانی انباری تعیین نشده و یا برخی از واحدها نیاز دارند تا انباری دیگری نیز داشته باشند انتخاب کرد و به راحتی در محل مناسبی آن ها را نصب کرد.

در خصوص جنس این کانکس های انباری نیز در وهله اول محلی که قرار است نصب شود در نظر گرفته می شود.

قیمت در نظر گرفته شده برای کانکس انباری

قیمتی که برای این دسته از کانکس ها در نظر گرفته می شود شرایط خاص خود را دارد.

اگر این دسته از کانکس ها در محل مورد استفاده ساخته شود دارای قیمت بالاتری خواهد بود و علت آن نیز هزینه انتقال دادن تمام اجناس به کار برده و فرستادن پیمانکار در محل ساخت کانکس و مواردی از این قبیل است که موجب می شود قیمت محصول تولید شده نیز افزایش پیدا کند.

در صورتی که به دنبال محصولی با قیمت مناسبی هستید و با کاربرد کانکس آشنایی ندارید می توانید به سراغ انتخاب کانکس انباری آماده بروید و اطمینان داشته باشید که از نظر قیمتی بسیار به صرفه خواهد بود و در صورت تمایل به فروش می توانید آن را به عنوان کانکس انباری دست دوم معرفی کرده و برای فروش آن اقدام کنید.

کانکس کارگری | کمپ استراحتگاه کارگری پیش ساخته ساندویچ پانلی

کانکس کارگری و ویژگی های آن

کانکس کارگری برخی از کانکس ها هستند که به عنوان محلی برای زندگی موقت کارگران شناخته می شوند که با نام کانکس کارگری بوده و اغلب در خصوص کارهای ساختمانی و عمرانی مورد استفاده قرار می گیرند. یکی از مهمترین دلایل استفاده از این کانکس ها کم هزینه بودن آن ها به همراه پایین آمدن هزینه هایی می باشد که در کارگاه ها برای تجهیزات استفاده می شود.

یکی از دلایل این که می گوییم کانکس کارگری کم هزینه است این که هیچ نیازی برای به کارگیری از المان هایی با هزینه زیاد در مورد تزئین ظاهر آن ها نیست و از نورپردازی خاصی در مورد آن ها استفاده نمی شود و علت آن هم این است که در کارگاه های ساختمانی به کار گرفته می شود و همین مساله موجب می شود دیگر جزئیات تزئینی نیاز نباشد و تنها عملکردی بودن طراحی این کانکس ها موردتوجه قرار می گیرد.

ابعاد در نظر گرفته شده برای کانکس کارگری

کانکس کارگری به گونه ای طراحی می شود که سایز و اندازه آن با در نظر گرفتن سفارشی که داده می شود و یا حتی کاربری آن متنوع می باشد و اندازه های2*2 تا12*4 می تواند تغییر کند. به عنوان نمونه اگر نیازی باشد برای  کانکس نگهبانی  انتخاب شود می توان از کانکس هایی با ابعاد2*2 استفاده کرد. اما چنانچه نیزای باشد تا جلسه های مهم کاری که در محل پروژه برگزار می شود اتاق مناسبی داشته باشد می توان به دنبال کانکس هایی با ابعاد12*3.5 انتخاب کرد. این اندازه کانکس موجب می شود تا کلیه لوازم اداری و میزی که برای کنفرانس در نظر گرفته شده و حتی محلی برای قرار دادن میز منشی جای داده شود. یکی از مهم ترین ابعادی که برای کانکس کارگری بسیار مناسب است و می توان گفت نوع استاندارد آن است کانکس هایی با ابعاد 2.4*4 و2.4*6 و همچنین2.4*12 می باشد اما همانگونه که پیش از این نیز عنوان کردیم با توجه به نیازی که وجود دارد می توان به سراغ اندازه های اختصاصی رفت اما کانکس هایی که به صورت پیش ساخته هستند عرضی به اندازه2.4 متر را دارا می باشند و علت آن نیز این است که این اندازه یکی از اندازه های استانداری است که می توان از آن برای جابجایی در جاده استفاده کرد و کانکس هایی که دارای اندازه های بزرگ تری هستند به عنوان بار ترافیکی شناخته می شوند.

کانکس کارگری

قیمت  کانکس کارگری

یکی از مهمترین دلایلی که موجب می شود از این کانکس ها استفاده کرد کم شدن قابل توجه هزینه ها می باشد و این مساله به این معنی است که قیمت این دسته از کانکس ها دارای قیمت کمتری در مقایسه با تولیدات دیگر می باشد. البته می توان گفت که این دسته از کانکس ها نیز با توجه به نوع موادی که در ساخت آن ها استفاده می شود و یا محلی که قرار است ساخته و نصب شود قیمت متفاوتی خواهند داشت.

امکانات در نظر گرفته شده برای کانکس کارگری

این دسته از کانکس ها دارای یک سالن بوده و دیوارهای در نظر گرفته شده برای آن نیز از جنس پی وی سی می باشد و ارتفاعی که برای بدنه آن ها در نظر گرفته می شود دو متر می باشد و همواره دارای دو پنجره و دربی می باشد که از جنس آلومینیوم است و سیم کشی ای که برای آن در نظر گرفته شده به صورت روکار است و فیوز مینیاتوری می تواند برق مورد نیاز آن را تامین کند ولی می توان از حفاظ های مناسبی در خصوص ارتقای امنیت درب و پنجره ها استفاده کرد. کانکس های کارگری به گونه ای هستند که می توان اتاق و یا حتی دیوارهای کاذبی را نیز به آن ها اضافه کرد و یا برای راحتی آشپزخانه ای را نیز در طراحی آن ها وارد کرد.